Cumartesi , Mayıs 18 2019
Ana sayfa / Beylikdüzü Halı Yıkama / Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu
Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama
Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu
Yazıyı Beğendim
4.6 (92%)
5 oy verildi.

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu Beylikdüzü istanbul fabrikaları ve firmaları arasında en ucuz fiyatlarımız ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkama Yakuplu

halı yıkama Yakuplu
halı yıkama Yakuplu

Halı, kilim, battaniye ve yorgan gibi eşyalarınızı uygun fiyatlarla temizletmek istiyorsanız sizler de Yakuplu halı yıkama hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Adresinizden teslim alınacak halılarınız kısa süre içerisinde profesyonel bir şekilde yıkanacak ve ardından da adresinize yeniden teslim edilecektir. Üstelik tüm bu işlemler için oldukça makul ücretler ödeyecek ve hiç yorulmayacaksınız.

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16

Kirlenmiş Halılarınızın deneyimli ekibimiz tarafından alınması ve teslim edilmesi Beylikdüzü Yakuplu halı yıkama hizmetimiz dahilinde yapılacaktır.

Yerinde, Halıflex, Kilim, Dokuma, Perde, Step, İpek, Çin, Isparta, Sandalye, Örtü, Battaniye, Ladik, Nepal, Bünyan, Evde, Koltuk, Zebra Perde, Deco, Yatak, Bünyan, El Dokuma, Shagyy, Yün, Shaggy, Koltuk, Yorgan, Milas, Stor Perde yıkama. Hizmetlerimiz kapsamında olan Beylikduzu Yakuplu hali yikama ile halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz.

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama

Genellikle sanayi üretimi halılar makinelerde ortak alanda yıkanmaktadır. Antika halılar ise daha farklı yöntemlerle temizlenmektedir. Vakum bu yöntemlerden biridir. Bu şekilde boya ve dokuma teknikleri zarar görmeden temizleme sağlanır. Ancak el yapımı halı ürünlerinin olabildiğince az temizlik işlemi görmesi ve rutin bakımlarının iyi yapılması gerekir.

Firmamıza sadece halı temizleme için değil aynı zamanda Koltuk temizleme gibi işlemler için de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sorunsuz teslimat ve uzun süre memnuniyet ile hizmetler vermekteyiz.
İstanbul Avrupa yakası halı yıkama servis bölgelerimiz:
Başakşehir, Beylikdüzü, Bahçelievler, Arnavutköy, Yeşilköy halı yıkama. Avcılar, Halkalı, Bahçeşehir, Bağcılar, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Fatih, Bakırköy, Gürpınar, Eyüp, Bağcılar, Florya, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece halı yıkama servisimiz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikaları

Yakuplu halı yıkama fabrikaları
Yakuplu halı yıkama fabrikaları

Yakuplu halı yıkama firmamızda sizden gelen talepler en iyi şekilde karşılanmaktadır.  Tecrübeli ekibimiz, İstanbul Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama Fabrikaları arasında en iyi halı yıkama hizmetini vermektedir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması

Beylikdüzü halı yıkama firması
Beylikdüzü halı yıkama firması

Yalnız fiyatlarımızla değil kalite olarak da hizmetlerimiz listenin en üstünde yer almaktadır. Sizlere daha uygun fiyata hizmet verebilmek için temizlik ürünlerimiz ve temizlik işlemlerimizin kalitesini düşürmüyoruz.

Her ürün türüne uygun temizlik malzemesi ve metodu ile sizlere sunduğumuz hizmeti zirveye taşıyoruz.

Bu sayede ürünleriniz hakkında endişelenmekten sizleri kurtarıyoruz. Artık gönül rahatlığı içinde bütçenizi sarsmadan halı yıkama işlerinizi Beylikdüzü halı yıkama firması olarak bizlere havale edebilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama Fiyatları

Yakuplu halı yıkama fiyatları
Yakuplu halı yıkama fiyatları

Firmamız sizlere; halı, kilim,paspas, yorgan, battaniye gibi birçok ürünü yıkama hizmetilerinden beklediğiniz bütün özellikleri sunmak konusunda kararlıdır. Bu sebeple Yakuplu halı yıkama fiyatları içinde en uygun fiyat listesi ile siz değerli halkımıza hizmet vermeyi de vazife edinmiş durumdayız. Yıkamaya verilmiş ürünleriniz için metrekare birim fiyatları içinde en uygun fiyatı sizlere sağladığımız gibi servis, kurutma toz çıkartma gibi işlemlerde de ekstra fiyatlandırma yapılmamaktadır.

Halı Yıkama Yakuplu Beylikdüzü

halı yıkama Yakuplu Beylikdüzü
halı yıkama Yakuplu Beylikdüzü

İstanbul Avrupa yakasında halı yıkama Yakuplu Beylikdüzü servisimiz ile alakalı bilgi almak için iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Şikâyet hattı üzerinden de yorumunuzu, herhangi bir problem olması halinde bilginin paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılarak talebinizin sonuçlanması sağlanacaktır.

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi

Adres: Büyükşehir Mahallesi Enver Adakan Caddesi No:2 34520 Beylikdüzü/İstanbul
İletişim Numarası: 90 (212) 866 70 00

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi tarafından sunulan hizmetler geniş bir yelpazede sunuluyor.

Sunulan Hizmetler;

Sağlık hizmetleri, Kadın ve aile hizmetleri, Veterinerlik hizmetleri, Spor hizmetleri, Eğitim hizmetleri, Kütüphane hizmetleri, Çevre hizmetleri, Nikah hizmetleri, Dost eller mağazası hizmeti, Gıda bankası hizmeti, Kariyer merkezi, Çözüm merkezi birimleri üzerinden bilgi alınması sağlanıyor.

Beylikdüzü Yakuplu Nerede?

Firmamızın hizmet verdiği noktalardan birisi olan “Beylikdüzü Yakuplu nerede?” merak edenler için birkaç bilgi vermekte de fayda var. Beylikdüzü İstanbul’un yeni ilçelerinden biri sayılabilir. Gelişen çehresi ve şehrin karmaşasından uzak eşsiz bir ilçedir. Yakuplu da bu güzel ilçenin mahallelerinden yalnızca birisidir.

Beylikdüzü Yakuplu Nasıl Gidilir

Beylikdüzü Yakuplu nasıl gidilir
Beylikdüzü Yakuplu nasıl gidilir

Beylikdüzü yakuplu nasıl gidilir diyorsanız öncelikle ilçeye gelmeniz gerekir. ilçe, birçok merkezi alana göre daha gneiş sokaklar ve yeşillik alanlarla doludur. Yakuplu’ya da gelmek için IETT ile gelecekseniz, İhlasmarmara evleri ve Bakırköy hattı buradan geçmektediir. Gürpınar Yenibosna metro hattı da buradan geçmektedir. Özel araçla gelecekler için de ilçeye geldikten sonra harita takip edilebilir.

Beylikdüzü Yakuplu Yol Tarifi

Beylikdüzü Yakuplu yol tarifi
Beylikdüzü Yakuplu yol tarifi

Yakuplu, Beylikdüzü ilçesi içerisinde bulunan bir mahalledir. Beylikdüzü Yakuplu yol tarifi için belediye, merkez camii gibi bilindik noktaları referans alabilirsiniz. Navigasyon cihazlarından da rahatlıkla bulabileceğiniz Yakuplu mahallesine toplu taşıma araçları ile de erişim sağlanabilmektedir.

Beylikdüzü Yakuplu PTT Şubesi

Beylikdüzü Yakuplu ptt şubesi
Beylikdüzü Yakuplu ptt şubesi

Artık hemen her mahallede olduğu gibi Beylikdüzü Yakuplu PTT şubesi ile ilçemizde de PTT hizmetlerinden kolaylıkla faydalanmak mümkündür.

Beylikdüzü Yakuplu Posta Kodu

Beylikdüzü Yakuplu posta kodu
Beylikdüzü Yakuplu posta kodu

Yapacağınız işlemler için sunacağınız adres kapsamında posta kodları önemlidir. Beylikdüzü Yakuplu posta kodu 34524’tür. Belirlenmiş olan mahalleler için bu posta kodunu kullanabilirsiniz. Yapacağınız teslimat işlemlerinde ve diğer işlemlerde posta kodunu 34524 olarak girmeniz yeterlidir.

Beylikdüzü Kavaklı Halı Yıkamacı

Beylikdüzü Kavaklı halı yıkamacı
Beylikdüzü Kavaklı halı yıkamacı

Beylikdüzü Kavaklı halı yıkamacı firmamız, günün her zamanı sizden gelen başvurulara yanıt vermektedir. Profesyonel Halı yıkama ekibimiz, tüm halı türleri için ideal şekilde temizleme işlemleri yapmaktadır. Örneğin İran halısı, antika halılar, makine üretimi halılar gibi birçok türü uygun şartlarda temizlemektedir. Kavaklı halı yıkamacıda temizlik malzemeleri ve de diğer makine elde yıkama türlerine önem verilmektedir.

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama firmamıza bu ilçeden de başvurularınızı yapabilirsiniz. Zamanında teslimat yapan ekibimiz, ayrıca yerinde yıkama işlemleri de yürütmektedir. Örneğin otellerin girişindeki büyük halılar- halıfleksler için yerinde temizlik ideal bir çözüm olmaktadır.

Beylikdüzü Beykent Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için Beylikdüzü Beykent halı yıkama araması yapabilirsiniz. Sunulan hizmet dahilinde el halısı, dokuma halı, örme halı gibi hemen hemen tüm halı çeşitlerinin yıkanmasını sağlayabilirsiniz. En kısa sürede tesliminin yapılması ve halılarınızı uzun ömürlü kullanabilmeniz hedefleniyor. Zarar vermeden halının türüne uygun şekilde yıkama aşamalarından geçirilmesi sağlanıyor.

Beylikdüzü Yakuplu Vergi Dairesi

Mahallemizde birçok resmi daire ile birlikte Beylikdüzü Yakuplu Vergi Dairesi de hizmet vermekte olup halkımızın bütün ihtiyaçlarını mahallemizde sağlayabilmelerine katkı sunmaktadır.

Beylikdüzü Yakuplu Emniyet Müdürlüğü

Ehliyet gibi resmi işleriniz için Beylikdüzü Yakuplu Emniyet Müdürlüğü internet adresinden randevu alabilirsiniz. Böylece sıra beklemeden işlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız talihsiz adli olaylar için de Emniyet Müdürlüğü ile en kısa sürede iletişime geçmek hayat kurtaracaktır.

Beylikdüzü Yakuplu Nüfus Müdürlüğü

Beylikdüzü Yakuplu nüfus müdürlüğü adresi: Yakuplu Mahallesi, 81. Sokak Hürriyet Bulvarı No:18, 34524 posta kodu ile yer almaktadır.

Beylikdüzü Kavaklı Halı Yıkama

İstanbul’un modern kentleşmesi ile dikkat çeken yüzlerinden olan Beylikdüzü Kavaklı halı yıkama ile hijyen ayağınıza geliyor. Şehrin kiri, tozu ve pisine maruz kalan halılarınız sıklıkla yıkanmalıdır. İşte sizin için dört mevsim halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınızın rutin temizliğinin yanı sıra çay, kahve gibi zorlu lekelerle karşılaşınca da hemen firmamızı arayabilirsiniz. Birkaç gün içinde yıkanıp, kurutulup hazırlanan halılarınız adrese teslim edilecektir.

Beylikdüzü Yakuplu İSMEK

Kavaklı mahallesinde bulunan Beylikdüzü Yakuplu İSMEK, farklı alanlarda pek çok eğitim veriyor. Merkezin özellikle çocuk gelişimi alanında eğitimlerinin yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Çocuk gelişimi ve bakımı, farklı hobi alanında eğitimler sunuluyor. Programın yapılması, eğitimin açılması gibi talepleri merkez üzerinden takip edebilirsiniz.

İletişim Numarası: 0212 875 29 91 olarak verilmiştir.

Beylikdüzü Yakuplu Metrobüse Yakın Mı?

Metrobüsün ulaşıma sağladığı kolaylıklar nedeniyle sıkça “Beylikdüzü Yakuplu metrobüse yakın mı?” sorusu sorulmaya başlandı. Metrobüs ağı, son gelişmeleri sonrasında ilçemize kadar genişlemiş olup mahallemizden de metrobüse ulaşım oldukça kolaydır.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Nasıl Bir Yer?
Beylikdüzü Yakuplu mahallesi
Beylikdüzü Yakuplu mahallesi

İstanbul’u yakinen tanımayan kimseler için Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi nasıl bir yer? sorusu son derece normaldir. Kısaca özetlemek gerekirse Yakuplu Mahallesi hızla gelişen son derece modern bir mahalledir. Sokakları geniş ve ferah olan bu mahalle, yeşil ile mavinin buluştuğu bir konuma da sahiptir. Dolayısıyla hem sakin bir hayat sürmek hem de şehir hayatı yaşamak isteyenler için en ideal yerlerden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu

https://bestehaliyikama.com/ sitesinde bulunan Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Yakuplu başlıklı içerik 23 OCAK 2019 tarihinde yayımlanmıştır.

Halı Yıkama Hizmetimiz

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Bakırköy istanbul

Bakırköy Halı Yıkama 0212 909 42 16 Halı Yıkama Bakırköy istanbulYazıyı Beğendim5 (100%)2 oy verildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara